למידע והזמנות 1-800-900-500

(0 item) - 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

 

למה כדאי לקנות הנדי קיור?

 

מה הופך את מכשיר Handy Cure לייחודי?

לא כל מכשירי הלייזר שנועדו לטפל בכאבים הם אותו הדבר. ישנם הבדלים חשובים מאד בין סוגי המכשירים ויש לקחת אותם בחשבון בבואכם לשקול איזה מכשיר כדאי לכם לרכוש – דרך פעולה, עוצמת הלייזר, אורך גל של אלומת הלייזר, שימושיות, עיצוב, שטח פעולה אפקטיבי, טכנולוגיה וכו., עליכם ללמוד כלל נקודות אלו ועוד טרם רכישת מכשיר לייזר לטיפול ביתי בדלקות וכאבים.

 

7 עובדות מפתח על יתרונות ה  Handy Cure:

  1. נועד לשימוש ביתי:  מכשירי לייזר רבים המיועדים לשימוש בבתי חולים, מרפאות ומכונים שונים בנויים לעבודה אינטנסיבית ומטפלים בעזרתם בעשרות מטופלים מדי יום, עובדה זו הופכת את המכשירים הללו ליקרים, גדולים ומסורבלים מאד. מכשיר Handy Cure תוכנן לשימוש ביתי ועל כן הוא קל משקל, נוח וקל לשימוש, שלא לציין שמחירו נמוך הרבה יותר ממכשירי הלייזר הגדולים בעוד שאפקטיביות הטיפול לא יורדת.
  2. 905nm GaAS Super Pulsed Laser:  אלומת הלייזר מבית OSRAM הגרמני פועל באורך גל 905 ננו-מטר אשר הוכח כאורך הגל האופטימלי לחדירה אפקטיבית לעומק הרקמות הפגועות ולטפל בהן.
  3.  4 ב- 1: מכשיר ה Handy Cure משלב בין 3 אנרגיות אור שונות – לייזר בלתי נראה באורך גל 905 ננו-מטר, אור אינפרה אדום בלתי נראה באורך גל 875 ננו-מטר ואור אדום נראה באורך גל 635 ננו מטר. ביחד, מרכיבים טיפול אור רחב ספקטרום באורכי גל שונים לטיפול סינרג'י ברקמות הפגועות. בנוסף לאנרגיות האור, בנוסף לאנרגיות האור, ה Handy Cure מכיל מגנט היוצר שדה מגנטי סטטי המשפר את היכולת הטיפולית של הלייזר.
  4. טווח רחב של שימושים וטיפולים אפשריים: ה Handy Cure נועד לטפל בקשת רחבה של מצבים – כאבים שונים, בין אם אלו כאבים ראומטיים, כאבים כרוניים או כאבים שנובעים מפציעה חמורה. הוא משמש להקלה על נוקשות שרירים ומפרקים, תנועתיות מוגבלת בגפיים, דורבן ברגל, הפחתת נפיחות וטיפול בדלקות והוא מקדם את תהליך הריפוי הטבעי של השריר בכך שהוא מגביר את המיקרו-סירקולציה בתאי הגוף. המכשיר נועד לשימוש כל המשפחה, ותמיד טוב שיהיה כזה בבית.
  5. טיפול לא פולשני וריפוי טבעי:  הטיפול ב Handy Cure הינו טיפול לא פולשני ויש להצמיד אותו לעור באזור המודלק, הכאוב או הנפוח. הטיפול במכשיר רותם את אנרגיית אור באורכי הגל השונים על מנת לייעל וזרז את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף ברמת התא.
  6. בטוח לשימוש:  יחידת הלייזר ב Handy Cure מוגדר כלייזר Class 1 , זה אומר כי הלייזר הוא בטוח לשימוש, הוא לא חם ולכן נחשב ל"לייזר קר", או "לייזר רך" בשונה מלייזר המוכרים לנו לטיפולים של הסרת משקפיים, הסרת שיער או חיתוך מתכות – אלו הם "לייזרים חמים" המסוכנים לגוף.
  7. מאושר FDA לשימוש ביתי : Handy Cure הוא המכשיר היחיד בישראל המאושר על ידי ה-FDA האמריקאי לשימוש ביתי. כמובן שהמכשיר גם מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי, משרד הבריאות והוא נושא תו תקן CR אירופאי.

 

 handy cure s