למידע והזמנות 1-800-900-500

(0 item) - 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

 

כאבי גב וצוואר

כאבי גב וצוואר

אנשים רבים סובלים מכאבי גב וצוואר וככל שמתבגרים המצב נוטה להחמיר. יש גורמים רבים אשר עשויים לתרום להווצרות כאבים אלה, בינהם כושר גופני ירוד ועודף משקל, גם תורשה היא מרכיב מרכזי בסוגים מסוימים של כאבי גב וכן דלקת מפרקים שיש גם לה מרכיב גנטי. כאבי גב עשויים להיגרם גם כתוצאה ממאפייני העבודה שלך – אם אתה צריך לדחוף, להרים או למשוך חפצים כבדים במהלך יום עבודה, זה יכול להוביל לכאבי גב. וכמובן יש את סוג הכאב שנובע מפציעה או מחלה.

אנשים רבים סובלים מכאבי גב כרוניים, הפוגעים קשה בחיי היומיום שלהם, ולעתים קרובות הם נוטלים משככי כאבים. חלקם גם נוטים לבחור עבור משחות מקומיות ומשחות שיכולים להפחית את הכאב במקרים מסוימים.

דרך חדשה לטיפול בכאבי גב, שימוש במשככי כאבים לטווח ארוך אינו מומלץ ואנשים רבים מחפשים דרכים חלופיות לטיפול בכאב כגון עיסוי, דיקור ועוד.

הנדי קיור היא דרך נוחה, בטוחה ולא פולשנית להקלה על כאבי גב וצוואר שנמצאה כיעילה ביותר. מכשיר ההנדי קיור עושה שימוש בלייזר רך, אור אינפרא אדום ושדה מגנטי סטטי כדי לייצר אנרגיה אפקטיבית בהפחתת כאב.

ב-הנדי קיור לייזר ניתן להשתמש גם כתוספת לסוגים אחרים של טיפולים רפואיים. למכשיר אין תופעות לוואי, וניתן להשתמש בו לטווח ארוך, מה שהופך אותו אידיאלי למי שסובל מכאבי גב מתמשך עקב מחלה, גיל או פציעה.

בחוברת ההדרכה של המכשיר תמצאו תוכנית טיפול המתאימה לכאבי גב ולכאבי צוואר.

 

 

                                                               handy cure s     handy cure s

Save