למידע והזמנות 1-800-900-500

(0 item) - 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

 

טיפול ביתי בכאבים לכל המשפחה

נפגעתם בזמן אימון ספורטיבי? הילד סובל מדלקת? לסבא נתפס הגב? כמו בכל משפחה מתפקדת, מידי פעם נגרמת פציעה או פגיעה לא נעימה אשר יכולה לשבש לחלוטין את הפעילות היומיומית. עכשיו יש בבית פחות ידיים עוזרות, לעתים צריך להשגיח על הנפגע ואף לבטל ימי עבודה לטובת ביקורים אצל הרופא, פיזיוטרפיסט, כירופרקט...

טיפול ביתי בכאבים לכל המשפחה

הנדי קיור לכל המשפחה

"הנדי קיור", מכשיר ממוזער המסייע להחלמה מהירה של פציעות אורתופדיות, כאבים ודלקות, פועל בשיטת הלייזר הרך. זהו המכשיר היחיד הקיים בשוק לשוק הביתי המשלב בנוסף לטכנולוגיית הלייזר הרך עוד 3 שיטות טיפול נוספות במכשיר:

- אור אדום.

- אינפרה אדום.

- שדה מגנטי סטטי.

בשיטה זו חודרים לגוף גלים נמוכים של לייזר רך נמוך עוצמה אשר אינם מכאיבים או מזיקים, מאיצים את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומסייעים להחלמה מהירה.

להחלמה המזורזת יתרונות רבים:

פציעות ספורט, למשל, הן דבר מאוד מכעיס. בגללן צריך לעצור את הפעילות הספורטיבית, לפעמים לזמן ארוך, להשקיע בטיפולי שיקום ולעתים אף להחלים מניתוח. את זמן ההחלמה הזה היינו בהחלט רוצים לקצר ולהחלים מהר ככל האפשר. מכשיר ה"הנדי קיור" המאיץ את זרימת הדם, התחדשות התאים וקצב חילוף החומרים מאפשר לפציעה להחלים בזמן קצר יותר ולשוב לפעילות תקינה מהר יותר.

הטוב ביותר לטיפול ביתי בכאבים

לא בכדי משתמשת הרפואה פעמים רבות בטיפול בלייזר רך. למכשיר הנדי קיור לייזר יתרונות רבים על שיטות טיפול אחרות, למשל:

  • מתאים בכל מצב – בין אם אתם מתאמנים ונפגעתם מפציעת ספורט, סובלים מבעיה אורתופדית כרונית או פשוט סובלים מכאב מזדמן בשרירים, "הנדי קיור" לייזר יכול להקל בכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. כמו כן, ניתן לטפל עם הנדי קיור גם בפצעי לחץ ובפצעים סוכרתיים.
  • עוזר לכולם – מכשיר ה"הנדי קיור" מתאים לכל גיל, מילדים ועד בני הגיל השלישי במגוון בעיות אורתופדיות, וברוב המקרים אין מניעה להשתמש בו גם לבעלי בעיות רפואיות שונות שאינן קשורות לכאבים האורתופדיים. עם זאת, השימוש במכשיר אינו בטוח כאשר מדובר בנשים בהריון ובחולי סרטן ויש להיוועץ ברופא לפני השימוש.
  • ביתי וקל – עם "הנדי קיור" לא צריך לרוץ לבית המרקחת לעתים קרובות. זהו מכשיר ביתי קטן ונוח שניתן להשתמש בו באופן עצמאי בכל זמן ולשוב לפעילות באופן מידי.

שיטת הלייזר הרך הינה שיטת טיפול המונעת את הצורך בשימוש בתרופות נגד כאבים. היא מטפלת בכאבים זמניים, אך גם בכאבים כרוניים, כל זאת ללא צריבה וללא תופעות לוואי כלל. השיטה טבעית לגמרי, ומטפלת בכאב בכך שהיא מעודדת את הגוף לייצר תאים חדשים וממריצה את מחזור הדם. כך ניתן להיות בטוחים כי במהלך הטיפול גופנו לא נפגע כלל.

לשיחת ייעוץ בנושא טיפול בכאבים השאירו פרטים!

הנדי קיור - קל ונוח לשימוש

ב"הנדי קיור" מומלץ להשתמש מספר פעמים ביום. השימוש עצמו הוא פשוט למדי: יש להניח את המכשיר על האזור הכואב למשך כמה דקות, ולעתים אולי להניעו בתנועה סיבובית. לאחר מכן ניתן מיד לשוב לפעילות יומיומית. מומלץ לזור על הטיפול מספר פעמים ביום לאפקטיביות מירבית.