למידע והזמנות 1-800-900-500

(0 item) - 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

 

כאבים בגיל השלישי

כאבים כרוניים לאנשים מבוגרים הם לא דבר נעים ולפעמים גורמים סבל רב. פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו נודדים לבית המרקחת, עוברים לילות שלמים ללא שינה ובאופן כללי חשים מתוסכלים ואובדי עצות. אילו רק היה פתרון שמעלים את הכאבים באמת ובאופן טבעי.

בדיוק בשביל זה קיים מכשיר ההנדי קיור לייזר, פתרון טבעי ופשוט להקלה בכאב, המתאים לשימוש וטיפול עצמי אצלכם בבית. מכשיר ההנדי קיור מטפל בכאבים זמניים ובכאבים כרוניים כאחד, מונע דלקות ומסייע בטיפול בעיות אורטופדיות ללא תופעות לוואי כלל.

טיפול ביתי בפציעות ספורט, כיצד להימנע מפציעות ספורט ואיך מטפלים?

להיפטר מהכאב באופן טבעי

בואו נודה בזה... הגיל השלישי מביא עמו לא מעט כאבים, קשיים ופעילות מופחתת של מנגנוני הריפוי הטבעיים בגוף. במצב זה, כל פגיעה עלולה לגרום לכאבים רבים ולנזק גדול. כמו כן, מתחילה בעיית הכאבים הכרוניים. הם נמצאים אתנו כל הזמן ולעתים קרובות מקשים עלינו את התפקוד הכללי היום יומי לרבות שינה. לכאבים כאלו טיפול תרופתי עוזר לזמן קצר בלבד, המינונים עולים ותופעות הלוואי עלולות להיות לא נעימות.

הנדי קיור לייזר, הוא מכשיר לטיפול ביתי המתאים ומומלץ לשימוש גם לאוכלוסיית המבוגרים בני הגיל השלישי. המכשיר פועל על רקמות הגוף באמצעות ארבעה סוגי טיפול אשר מוזערו לכדי מכשיר בגודל כף יד. מטרת הטיפול הנה הזרמת דם ברקמה, הגברת המטבוליזם וחיזוק מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. כך, בדרך טבעית לגמרי, מאפשר מכשיר ההנדי קיור לגוף לרפא את עצמו מהר ובקלות רבה יותר, להפחית כאבים ולהאיץ החלמה משברים, נקעים, פציעות ובעיות אורטופדיות אחרות. בנוסף יכולה טכנולוגיית הלייזר הרך להאיץ החלמה מניתוחים העלולים להותיר אחריהם כאב ממושך באיבר המנותח ולאפשר לו לשוב למצבו הטבעי והבריא תוך קיצור זמן ההחלמה.

פתרון טכנולוגי בריאותי לאוכלוסיית הגיל השלישי

הנדי קיור הוא מכשיר המרפא כאבים באמצעות טכנולוגיית הלייזר רך. מדובר בשילוב של ארבעה סוגי טיפול ביתי לכאבים במכשיר אחד לפעולה מיטבית באמצעות:

  • לייזר רך נמוך עוצמה
  • אור אדום
  • אינפרה אדום
  • שדה מגנטי סטטי

הלייזר בטוח לשימוש ומוקרן בעוצמות נמוכות, כך שאינו מייצר חום ואינו חורך. הלייזר חודר עד לשכבות הפנימיות של רקמות הגוף, שם גורם לייצור מוגבר של הורמונים המעודדים את התחדשותן. כמו כן, רקמות המטופלות בהנדי קיור סופגות כמות גדולה יותר של חמצן, המסייע להן להיות פעילות, חזקות ובריאות יותר.

אך היתרון הגדול ביותר של מכשיר ההנדי קיור טמון בהיותו מכשיר קטן וביתי, שכל אחד יכול להשתמש בו באופן אישי בכל מקום. לא צריך לרוץ לעתים קרובות לרופא או לבית המרקחת, לקבוע תורים או לחכות לטיפול, אלא בסך הכל לפעיל ולהניח את המכשיר מספר פעמים ביום על האזור הכואב למשך מספר דקות (בהתאם להמלצות המצורפות לעלון). אין צורך אפילו לחכות, לאחר הטיפול ניתן לחזור באופן מידי לפעילות יומית תקינה, ואת ההקלה בכאבים ניתן יהיה לחוש תוך זמן קצר ביותר.

לשיחת ייעוץ בנושא טיפול בכאבים השאירו פרטים!

לבריאות הגוף והנפש

מצב הבריאות הגופני שלנו משפיע רבות על מצב בריאותנו הנפשי. כאשר כואב לנו באופן תדיר אנו נוטים להיות כועסים ומתוסכלים יותר ולעתים קרובות אנו חסרי סבלנות. כאשר אנו בריאים ומתפקדים בקלות באופן טבעי נהיה שמחים יותר ורגועים יותר גם בנפשנו.

טיפול בפצעי לחץ

ידוע כי בתקופת החלמה, אנשים מבוגרים בני אוכלוסיית הגיל השלישי כתוצאה משכיבה ממושכת סובלים מפצעי לחץ באזורים שונים בגוף. פצעי לחץ גורמים לסבל רב ובדרך כלל הטיפול התרופתי הנו ארוך וממושך וכרוך בסבל יומי. מכשיר ההנדי קיור נמצא יעיל לטיפול בפצעי לחץ תוך קיצור זמן ההחלמה. מניחים את המכשיר על אזור הפצע למשך מספר דקות וחוזרים מיד לאחר הטיפול בפצע לשגרה. מומלץ לחזור על הטיפול מספר פעמים ביום לשם האצת ההחלמה.