למידע והזמנות 1-800-900-500

(0 item) - 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

 

לייזר רך לטיפול ביתי בכאבים

פעם.. כשהיינו צעירים... לא חשנו כאב קבוע, וזה היה מובן מאליו. מידי פעם היינו חוטפים מכה וזה היה כואב לזמן קצר, אך עם השנים הכאב התגנב לחיינו והתנחל במקומות שונים. בדרך כלל בגב, בראש, בצוואר, בברך, במפרקים ועוד. כל זאת עד שכיום אנו לוקחים את הכאב כמובן מאליו, עד שהוא נהיה בלתי נסבל ואנו מבקשים פתרון. אם מדובר בכאב אקוטי, אין בעיה - שכן מדובר בתופעה זמנית בלבד שתעלם לאחר הריפוי, אך לעתים הכאב לא עוזב ואין שום סיבה פיזית לקיומו. כאב זה מכונה כאב כרוני.

איך נוצר כאב כרוני?

כאב כרוני מקורו בתופעות ביולוגיות המתרחשות בגוף אשר לעתים קרובות נובעות מ"טראומה" שמקורה מחבלה פיזית משמעותית. קיימים חיישנים מיוחדים לכאב בכל הגוף ותפקידם לזהות חבלה. המידע לגבי הכאב מועבר למוח דרך סיבי הכאב המכונים "המערכת הנוציספטיבית". מנגנון העברת המידע מווסת על ידי מגוון מערכות ביולוגיות, כך שהכאב שוכח ככל שריפוי הפגיעה הפיזית מתקדם. אך במקרים מסוימים אין המידע מועבר למוח כהלכה וזאת בשל פתולוגיה במערכת הנוציספוטבית. בעקבות כך, מועבר באופן עקבי מידע שגוי למוח של כאב חזק גם לאחר שהפגיעה הפיזית נרפאה לחלוטין.

הסיבות לפתולוגיה בהולכת מידע על כאבים קשורות בעיקר לעובדה שמערכות אלו אינן בנויות להתמודד עם פגיעות פיזיות משמעותיות. זאת מפני שבעבר, לפני התפתחות הרפואה המודרנית, לא היו האמצעים להחלמה מפגיעות פיזיות משמעותיות. לפיכך, הרפואה המודרנית ואורח החיים שלנו יצרו את תופעת הכאב הכרוני הנפוצה כל כך. אז מה עושים?

לייזר רך לטיפול ביתי בכאבים

שיטות טיפול בכאב כרוני

ישנו קושי רב לשרש בעיות כרוניות ונכון הדבר גם לגבי כאבים כרוניים. בדובר בפתרונות אגרסיביים עם תופעות לוואי או בטיפולים ארוכי טווח עם תוצאות מעורבות:

התערבות תרופתית וכירורגית – בדרך כלל נהוג לטפל בכאב כרוני באמצעים תרופתיים על ידי שימוש במשככי כאבים. כידוע משככי כאבים אינם פותרים את הפתולוגיה ורק חוסמים את קולטני הכאב באופן זמני. לכן, עם הזמן האפקטיביות של טיפולים אלה יורדת והתלות בכדורים עולה. קיימות שיטות הרגעה אגרסיביות יותר הכוללות החדרה מבוקרת של משככי כאבים לאזור הכאוב וכן השתלת אלקטרודות, הריסת מוליכי הכאב בעזרת גלי רדיו וכו'.

טיפול טבעי – עבור מי שנרתע מהתערבות לא טבעית בגוף, יכול לקבל טיפולי פיזיותרפיה, הידרותרפיה, מסאג', דיקור וכו'. מדובר על שיטות שאינן פולשניות, לא ממכרות ולא מזיקות בשום דרך וחלקן מוכחות כמועילות. הבעיה הגדולה עם שיטות טיפול אלה זה הזמינות והמחיר. בכדי לקבל טיפול יש צורך לפנות לקליניקה ולהתחיל סדרת טיפולים. לעתים קרבות מדובר בנטל כלכלי משמעותי שכן זמן הריפוי ממושך ולא תמיד מושלם.

לשיחת ייעוץ בנושא טיפול בכאבים השאירו פרטים!

טיפול ביתי טבעי באמצעות לייזר רך

אילו רק יכולנו להחליף את המקום הפגוע.

החלפה מלאה – לא, אבל התחדשות, בהחלט כן! תחום חדש ומעניין של טיפולים טבעיים נעשה באמצעות המרצת התחדשות הרקמות באמצעות לייזר רך. לקרן הלייזר הרך יש יכולות ריפוי מוכרות ומוכחות מחקרית במגוון תחומים ובעיקר בטיפול במחלות עור, קוסמטיקה וכאב. בכדי לטפל ברקמות פנימיות יש צורך לחדור עמוק ואת זה ניתן לעשות באמצעות קרן לייזר רך נמוך עוצמה אשר לה יכולת חדירה מספקת. טיפול באמצעות לייזר רך נמוך עוצמה מזרים פוטונים של אור לרקמות הפנימיות ומעורר אותם להתחדשות תוך הזרמת חמצן למקום הפגוע.

האור מחסל תאים פגועים ומפעיל תגובות ביולוגיות שונות בתא הכוללות הפרשת אנזימים שונים, בנוסף מופרש יותר ATP שהוא חומר האנרגיה התאי. כתוצאה מכך מתעוררים תאים רדומים לחלוקה והרקמות הפגועות עוברות התחדשות.

הטיפולים באמצעות לייזר רך מוכחים כמועילים ומתאימים בעיקר עבור דלקות, כאבי צוואר, כאבי גב, בירכיים, קרסולים, כאבי ידיים, כאבי שרירים ופצעים שטחיים לרבות פצעי לחץ ופצעים סוכרתיים. למעשה, ככל שהפגיעה ממוקמת קרוב יותר לעור כך הטיפול יותר אפקטיבי. את הטיפולים ניתן לקבל בקליניקות ייעודיות עם הציוד המתאים, או בבית באמצעות מכשיר לייזר ממוזער.

מטפלים בבית באמצעות לייזר רך וחוסכים בהוצאות וטרדה מותרת

בשנים האחרונות אנו עדים למזעור הציוד הטיפולי של הלייזר הרך. כיום ניתן להשיג מכשירים אלה במחירים אפקטיביים לטיפול עצמי בבית. כל שנדרש בכדי לטפל באזור הפגוע זה כמה דקות ועם המלצה למספר פעמים ביום. מפעילים את המכשיר ומצמידים לאזור הכאב למספר דקות וזהו, עד לפעם הבאה. יתרונות הטיפול ברורים: אין תופעות לוואי ואין תחושת כאב. המכשיר בטוח לחלוטין ומאושר לשימוש על ידי ארגון הבריאות האמריקאי ה FDA. את ההקלה בכאב תרגישו קרוב לוודאי כבר לאחר מספר טיפולים.

חידוש רקמות באמצעות אור הנו נושא חם בתחומי הקוסמטיקה והכאב עם תוצאות מצוינות. לגופנו יכולת תיקון מדהימה, אז למה לא להשאיר לו לטפל גם בכאב? לפעמים כל מה שצריך זה "פוש" קטן בשביל לעזור לגוף שלנו לרפא את עצמו באופן טבעי, את השאר אנו מותירים לטיפולו המסור של גופנו. כשיש בהישג יד מכשיר המוכח טיפולית, בטוח לשימוש, זמין ונוח כבר אין יותר תירוצים ואפשר להיפרד מהכאב לשלום. לאחר זמן מה מתחילים פתאום להתנועע בחופשיות ולחיות בלי דאגה כמו פעם..