למידע והזמנות 1-800-900-500

(0 item) - 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

 

שאלות

 

האם טיפול בלייזר קר נחשב בטוח?
טיפול בלייזר קר הוא בטוח לחלוטין ונפוץ מאוד ברפואה וגם כשיטת טיפול עצמית בבית. כמובן שיש להקפיד על הוראות היצרן בטרם השימוש.

האם אני יכול להשתמש בHANDY CURE יותר מפעמיים ביום?

לאחר שחקרנו ובדקנו את הנושא, מצאנו כי שני טיפולים ביום הם הכמות המומלצת והאופטימלית לשימוש במכשיר. שימוש יתר לא הוכיח בהכרח תוצאות מהירות או טובות יותר, עם זאת שימוש יתר לא יגרום לכל נזק או סיכון.

האם אחוש משהו במהלך הטיפול?

לרוב לא חשים בדבר וזה טוב. לעיתים רחוקות ניתן לחוש באפקט מחמם. למרות שלא חשים בדבר במהלך הטיפול, אור הלייזר חודר לרקמה ומבצע את הטיפול.

מתי אחוש הקלה בכאב?

בדומה לכל טיפול רפואי אחר, לכל אדם קצב החלמה שונה. הדבר תלוי בחומרת מצבך, כאשר הממוצע הוא בין 10-14 ימי טיפול , מטופלים רבים יחושו הקלה בכאבים לאחר 3-4 ימי טיפול ולאחר טיפולים נוספים יחושו בשיפור משמעותי. התגובה לטיפול אינדיבידואלית לכל מטופל, לכן יש להמשיך לטפל עד להפחתת הכאבים. בטיפול בכאבים כרוניים ייתכן וזמן ההחלמה יהיה ארוך יותר.

האם יש ל- HANDY CURE תו תקן כלשהו?

ה- Handy Cureמאושר ע"י מכון התקנים הישראלי ,משרד הבריאות ובעל אישור מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA)

האם יש הוראות  בטיחות בשימוש במכשיר הלייזר?

ככל מכשיר לייזר, גם ב- Handy Cure יש לנקוט באמצעי זהירות ולהגן על העיניים באמצעות משקפי מגן מיוחדים המסופקים בערכה. בכל מקרה אין להביט ישירות לתוך עינית הלייזר.

מה האחריות שאתם נותנים על המכשיר?

 Handy Cure מגיע עם אחריות מלאה של היצרן עצמו למשך שנתיים


מה קורה בגוף בזמן הטיפול בלייזר?

הטיפול מתמקד בהעברת חלקיקי אור הביו פוטונים לתוך הרקמות והתאים. הם גורמים לתהליכים כימיים בגוף היוצרים חלוקה טובה יותר של תאים וחידוש תאים. הטיפול בלייזר גורם להפרשת הורמונים, ליצירת כל סוגי התאים, כגון: תאי סחוס, תאי עצם, תאי שריר, תאי גיד, וכו', לזרימת דם משופרת, לחיזוק המערכת החיסונית ולספיגת סידן יעילה בתאים. כל אלה הופכים את הטיפול בלייזר רך לפתרון טבעי לבעיות רפואיות רבות.

האם טיפול בלייזר יכול לגרום לנזקים לעור או לסרטן?
לא!! הלייזר הנפלט מה- Handy Cure הוא לייזר קר, אינו מייצר חום ואינו חורך. הלייזר הרך הוא בטוח לשימוש לחלוטין ואינו גורם לתופעות לוואי לרבות סרטן.

האם הHANDY CURE מתאים לכולם?
ה- Handy Cure הוא מכשיר בטוח המספק פתרונות והקלות למגוון סימפטומים וכאבים. יחד עם זאת השימוש ב- Handy Cureאסור לחלוטין על:
נשים בהריון – באזור הבטן/ רחם בלבד
בעלי קוצבי לב - באזור בית החזה בלבד
חולי סרטן - מומלץ שלא להשתמש במכשיר באזור בו היה הגידול.
בעלי זיהומים בקטריאליים

האם ה  HANDY CURE מטפל גם בכאבים כרוניים?
כן!! המכשיר מטפל גם בתסמונת כאבים כרוניים בירכיים, בכתפיים, בדלקות שרירים ומפרקי עצם הזרוע. תכנית טיפול מספר 1 במכשיר היא המתאימה לטיפול בכאבים אלה.

מהי רמת הקרינה הנפלטת ?
ה  Handy Cureמשתמש בלייזר בעוצמה נמוכה של 0.4-1.4 mW באורך גל 50±950 נאנו-מטר. מדובר בעוצמה נמוכה ובטוחה במיוחד לשימוש.

האם ניתן לשלב את הטיפול בHANDY CURE  עם טיפולים אחרים?
כן. טיפול בלייזר רך באמצעות ה Handy Cureלא בא על חשבון טיפולים קונבנציונאליים אחרים ואינו פוגם ביעילותם. להפך- הוא אף מזרז ומייעל את השפעתם שלטיפולים אלה ולעיתים אף מפחית את הצורך בהם, לרבות שימוש בתרופות שונות

איך עובד ה HANDY CURE  ?

הלייזר מאיץ את ריפוי הרקמה הפגועה, משפר את זרימת הדם באזור הפגוע ואת התחדשות התאים.

הלייזר תורם למטבוליזם התאי וליצירה של תאים מסוגם שונים: תאי סחוס, תאי עצם, תאי שריר, תאי גיד, וכו''', וכן לחיזוק המערכת החיסונית ולספיגת סידן יעילה בתאים, לכן הטיפול בלייזר עשוי להוות פתרון טבעי לבעיות רפואיות רבות.*

אנרגיית השדה המגנטי שמשולבת במכשיר מיועדת לאפשר פעולה עמוקה ואפקטיבית יותר של הלייזר.

האנרגיה האינפרה אדומה וכן האור האדום הן טכניקות טיפול ותיקות ומוכרות, אשר בשילוב עם הלייזר עשויות לתרום להחלמה מהירה במיוחד של האזור הפגוע.

הלייזר, האור האדום והאינפרה אדום נשלחים בפולסים אשר ניתן לשלוט על תדירותם ובכך לקבוע את עומק הטיפול.

 

למה ה HANDY CURE  יעיל יותר ממכשירים אחרים?

 Handy Cure איננו עוד מכשיר לייזר ביתי,  הוא תוצר של פיתוח ישראלי חדשני המשלב 4 טכנולוגיות ריפוי שונות במכשיר אחד: לייזר, אינפרה אדום, אור אדום ושדה מגנטי.

ל-Handy Cure  עוצמת לייזר חזקה בהרבה מזו של מכשירים אחרים, וכן פיזור רחב יותר של האלומה.

Handy Cure  עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומאושר ע"י מכון התקנים הישראלי, משרד הבריאות ובעל אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA)

 

האם HANDY CURE אושר על  ידי ה FDA  ?
כן. המכשיר מאושר ע"י FDA אמריקאי, תקן אירופאי CE, באוסטרליה, קנדה, סינגפור ומדינות נוספות ומכון התקנים הישראלי.כמה זמן מומלץ לטיפול עםHANDY CURE  ?
משך הטיפול באזור הכאב עם הנדי קיור הינו בערך 12-21 ימים. יש לטפל באזור פעם - פעמיים ביום. כל טיפול צריך לקחת 10 - 20 דקות. ברגע שהטיפול באזור הכאב הושלם יש לאפשר 3-5 ימים לרקמות שלכם לנוח לפני שמתחילים לטפל באותו אזור שוב. 

איך אני יכול לזרז את הטיפול?
טיפול הלייזר הרך נועד לשמש פעם אחת ביום. עם זאת, מחקרים הראו כי קיימת אפשרות קטנה של החלמה מהירה אם הטיפול מתבצע פעמיים ביום. ניתן לטפל בכאב שלך בבוקר ולחזור על הטיפול בערב (15-20 דקות בכל פעם(

האם הטיפול יכול להגדיל את הכאב שלי?
באופן כללי, הטיפול בHandy Cure  לא מגדיל את הכאב. עם זאת, אחוז קטן מאוד של אנשים עשוי להרגיש עלייה קלה בכאב, בכמה הטיפולים הראשונים. זה סימן טוב, שמראה שהגוף שלך מגיב לטיפול. במקרה כזה, מומלץ לקצר את משך הטיפול היומי עד 5 דקות או פחות (או במידה בה לגוף שלך נוח עם הטיפול). יש לחזור על הטיפול אחת ל 2-5 ימים, עד שהגוף שלך מסתגל לטיפול ולאחר מכן להמשיך עם הטיפול כפי שצוין במדריך למשתמש. 


למה צריך HANDY CURE בכל בית?

 כל אדם יסבול במהלך חייו מתופעות של כאבי גב, מיגרנות, דלקות פרקים, דורבן ובעיות רבות נוספות בהן ניתן לטפל באמצעות Handy Cure.

כאשר אחד מבני המשפחה מתחיל לסבול מאחת מהתופעות הללו ניתן להתחיל מיד בטיפול.

אין צורך לצאת מהבית.

אין צורך לסבול ולדחות את הטיפול.

כל בני הבית יכולים להשתמש במכשיר אחד.

ל-Handy Cure אחריות יצרן מלאה למשך שנתיים.