למידע והזמנות 1-800-900-500

(0 item) - 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

מדיניות משלוחים והחזרות

האתר הוקם על מנת לאפשר לכל לקוחותינו קניה מכוונת בטוחה, נוחה וקלה.

מחיר המוצר המופיע בסל הקניה באתר כולל מע"מ.

מרגע השלמת הקנייה דרך קבלת אישור על הקנייה מאתנו, אנו נעשה את כל המאמצים בכדי לשלוח לכם את המכשיר במהירות האפשרית.

אישור ומידע של כל הזמנה נשלח למחלקה הלוגיסטית להמשך טיפול: אריזת המוצר, יצירת קשר עם שליח הדואר והעברתו לרשות הדואר למשלוח.

תהליך זה עלול לקחת בין 24 ל – 48 שעות. אנו שולחים את כל המוצרים שלנו בשירות מהיר מסביב לעולם בימי העסקים – ראשון עד חמישי.


ביטול עסקה או החזרת מוצר

במידה ובוצעה רכישה שברצונך לבטל, ניתן לבטל את העסקה. יש לפנות לשירות הלקוחות של החברה במספר 04-9995855.

ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת מייל אישור מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

החזרה/החלפה של מוצר, נקבל בחזרה את המוצר כשהוא באריזתו המקורית, עם כל האביזרים כשהאריזה אינה פגומה.

לאחר קבלת אישור על ביטול העסקה - יש להשיב את המוצר לחברה כאשר עלויות המשלוח חזרה באחריות הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית כולל כל חלקיו בצירוף חשבונית או אישור הקנייה.

במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את מלוא הסכום ששילם עבור המוצר, בניכוי דמי שימוש של 550 ש"ח, לאחר קבלת המוצר במשרדי החברה.

על מנת להבטיח שהמוצר לא ייפגם או יישבר בעת שילוחו חזרה לחברה, יש לארוז אותו באריזתו המקורית. אנו ממליצים לשלוח את המוצר בדואר רשום המאפשר מעקב אחר מיקומו של המוצר בעת השילוח וכן לרכוש כיסוי ביטוחי למקרה שיגרם נזק למוצר בעת השילוח.


שלוש שנים של אחריות יצרן מלאה

לכל המוצרים הנמכרים באתר שלנו יש אחריות לשלוש שנים, אם יש בעיה עם המוצר שקנית אנחנו ניקח אחריות מלאה להחזיר אותו לייצרן ולתקנו.

על מנת לתקן את המוצר יש להתקשר לשירות הלקוחות-לתמיכה 04-9995855 ואנו נתאם את פרטי ההחזרה.

רוב היצרנים נותנים אחריות לשנה אחת בלבד, אנו כל כך מאמינים במוצרים שלנו ושמחים להוסיף שנת אחריות - כל מוצר הנקנה באתר שלנו תינתן שלוש שנות אחריות!!


משלוח חינם בארץ ולכל מקום בעולם

אנו מציעים משלוח חינם עם שליח עד הבית ברחבי מדינת ישראל. 

  


תמיכה ותיקון המוצרים

אם אתם זקוקים לתמיכה על מנת לתפעל את המוצר שקניתם באתר, אתם מוזמנים לטלפן לשירות לקוחות באתר: 04-9995855 או להשתמש ב- "צור קשר" באתר.

במקרה שאתם זקוקים לשירות תיקונים אתם מוזמנים להתקשר לקו התמיכה 04-9995855 או להשתמש ב - "צור קשר" באתר. אנחנו נדריך אתכם איך לשלוח את המוצר לתיקון.

 

במקרה שיש לכם שאלות כלשהן בנוגע להזמנה או אם תזדקקו לתמיכה כלשהי אל תהססו להתקשר אלינו ואנחנו נטפל בכם בצורה המספקת ביותר.

שעות המענה הטלפוני 09:00-17:00 בימים ראשון-חמישי.